הפרויקט: מח' שיקום נפגעי ראש תל השומר

נקרתה בדרכנו ההזדמנות והכבוד לתרום.

חדר אשר שימש לאירוח משפחות קיבל ייעוד חדש - דירה טיפולית.

נפגעי ראש נמצאים במחלקה שבועות וחודשים בין כותלי בית החולים מתאמנים על פעולות בסיסיות להכנתם חזרה לחיים, חזרה הביתה. חלק גדול מהפעולות מבוצע בחלל רחב המופרד במחיצות ווילונות ליצירת פרטיות מסויימת וכאן עלה הרעיון. לתכנן דירה טיפולית אשר תיראה ותרגיש כמו בית ובה המטופלים יוכלו להתאמן על הפעולות היומיומיות.

PicMonkey Collage2.jpg

אז מי אלו כל האנשים הטובים הללו שנרתמו?

20170321_142724.jpg
20170321_142907.jpg

כרמל פלור דיזיין Carmel Floor Design - על תרומת הריצוף.
שיחת טלפון אחת למנהלת השיווק, מייל מסביר על הפרויקט ותוך פחות מרבע שעה האישור: "תבחרו סניף ותבואו לאסוף".

 

עופר מתקין הפרקטים אשר הגיע, עמל ושקד עד שהכל היה מושלם (אין לו פייסבוק. הנייד שלו: 052-2729-155 הוא מתקין פרקטים, שטיחים, טפטים ו PVC). 

שוקי שוורץ אומנות בעץ אשר בנה לנו ארון תרופות, ארונית שירות, מתקן כלים, החליף דלתות במגירות והוסיף פרזולים למטבח. כל זאת מזמנו וכספו על מנת להקל ולהנגיש את השימוש במטבח. איש מקצוע בחסד ובנאדם מדהים אשר בעקבות פרויקט הפך לסיפור אהבה ובצוות הספקים הקבועים שלנו. ניתן להשיגו בנייד 052-8888176

מטבח.jpg


Walli מדבקות קיר אשר בשמחה רבה נתרמו והדפיסו לנו מדבקות במיוחד. כל זאת על מנת להוסיף לאווירה השמחה ומעוררת השראה במקום. מחזיקים פינה מיוחדת במשרדים שלהם בראשל"צ של עודפים במיוחד עבור פרויקטים כאלו. מדהימים. 

שירותים.jpg


מבנות המחלקה אלה ברונשטיין עשתה עבודה מדהימה בסטיילינג! צבעה, הביאה והכינה תמונות, אביזרים וקישוטים לרוב.


הכי מדהימה קרן בן חיים שמעבר לזה שהיא תיזזה, עשתה, התקשרה, הניעה, ארגנה ומה לא. היא פנתה אליי לעזרה בפרויקט והיה לי לכבוד ולעונג.

20170321_142907.jpg
PicMonkey Collage3.jpg


איך זה נראה לפני?


אז יש גם ישראלי יפה ואני גאה להיות חלק ממנו במיוחד כשאני רואה פרויקטים כאלו יוצאים לפועל.